Policisté hledají agresivního blonďáka

Verze pro tisk |

Operativní zákrok musel podstoupit 24letý mladík, kterého brutálně napadl host českolipské restaurace.

Policisté pátrají po totožnosti mladého muže, který dne 8. února letošního roku kolem druhé hodiny nad ránem brutálně napadl 24letého hosta restaurace Luxor v ulici Roháče z Dubé v České Lípě.

Poškozený přišel na zdejší diskotéku ve společnosti svých dvou kamarádů ve věku 24 a 23 roků a tato trojice z neznámých důvodů vydráždila pachatele natolik, že na jednoho z nich bez zjevné příčiny zaútočil pěstí už na tanečním parketu. Tento mladík ale útok velkoryse přešel a trojice si i nadále hleděla svého. To ale neudělal hledaný muž. Jakmile se 24letý student ústecké univerzity přesunul v průběhu noci ven, vyšel za ním a bez varování ho udeřil pěstí do obličeje takovou intenzitou, že mu způsobil zlomeninu očnice. Toto zranění si vyžádalo okamžitý výjezd sanity zdravotnické záchranné služby, ale i jeho hospitalizaci v nemocnici a následnou operaci.

Pachatel, po kterém policisté pátrají, hned po útoku v doprovodu svých dvou společníků nasedl do vozidla taxi služby a odjel neznámo kam. Muži, kteří ho doprovázeli, měli oba podsaditou svalnatou postavu a vlasy střižené na ježka. Mohlo jim být kolem 25 let.

Neznámý útočník, po kterém policisté pátrají, může být ve věku mezi 20 až 25 lety, má štíhlou, vysportovanou postavu a je asi 180 cm vysoký. Dále má blond vlasy vyčesané nahoru do zhruba deseticentimetrového ježka s boky vystříhanými do ztracena a vlasy nosí výrazně nagelované. Má pravděpodobně modré oči.

V této souvislosti žádáme veřejnost o spolupráci při vypátrání totožnosti muže, který je vypodobněn na identikitu. Jeho dopadení napomůže nejen k jeho potrestání, ale může také zamezit dalším podobným násilným útokům na jiné oběti. Připomeňme si, že útočí bez racionálního podkladu, vyvolávání incidentů tudíž může být jeho cílem při návštěvách veřejných zábavných podniků. Veškeré informace, které by přispěly k jeho dopadení, přijme každá služebna Policie ČR nebo známá tísňová linka 158.

Nahoru