KLUB KARATE SPORT RELAX má za sebou úžasné soustředění

Verze pro tisk |

Letní soustředění klubu KARATE SPORT RELAX se opět konalo v krásném prostředí, které nabízí areál Bajtlich (Chřibská). Předposlední týden než začnou školní povinnosti se tým v počtu 51 osob popral s náročnou přípravou.

Program dne začínal ranními běhy, pak následoval první technický trénink od 10,00 a druhý trénink od 15,00.

Na soustředění proběhla všestranná příprava, na kterou dohlíželi instruktorka 1. třídy Karin Znamenáčková, která sledovala kvalitu pohybu při kruhových trénincích a posilování. Její další hodiny karate aerobiku a strong body workoutu jsou motivační a také náročné.

Další trenéři zajišťovali ostatní tréninkové jednotky a to jmenovitě: Barbora Znamenáčková, Adéla Šinerová, Ondřej Samek, Ondřej Kovács a Pavel Znamenáček. Vše zdokumentovala Božena Pavlasová, která fotila po dobu soustředění.

Fyzickou kondici si karatisté tradičně ověřili při Železném muži a Železné ženě (běh do kopce, kliky, shyby, plavání a policejní test). "Další náročný den byl věnován disciplíně Spartan klubu, kde jsme si sáhli na dno sil. Všichni to zvládli, i ti nejmenší. Musím říci, že nejtěžší bylo plavání v oblečení, myslím, že i přesto byla voda z kopců značně studená," popsal trenér Pavel Znamenáček. 

Vše bylo prolínáno odpočinkem, výbornými kulturními zážitky kapely v obsazení Soto (bicí, zpěv), Matěj (kytara ,zpěv), Klárka (bicí a kytara), diskotékou, ohněm, časem na osobní rozvoj.

"Děkujeme všem za krásně prožitý týden radosti, pohody a makačky. Byl to opravdu skvělý týden a děkujeme za to, že jsme vás mohli poznat trochu jinak. Celý organizační tým byl spokojený s výkony a vše probíhalo v přátelském duchu," doplnil Pavel Znamenáček.

Pokud projevíte zájem, můžete přijít na NÁBOR dne 8. – 9. září od 17,00 do Sportovní haly. Vše na www.karate-znamenacek.cz nebo tel.: 607 525 995

alt
alt
Nahoru