Dětské tipy únor

Verze pro tisk |

Krakonoš, Krkonoše a zvířátka
Přijďte spolu s dětmi na besedu k interaktivní knize Danky Šárkové Alenka a Krakonoš. Zažijete vyprávění o Krkonoších a Krakonošovi, trochu čtení, trochu divadélka i trochu promítání. Program je ideální pro děti od pěti let.
13. 2., Knihovna, pobočka Špičák

Ježek Sonic
Modrý superrychlý ježek Sonic patří k největším videoherním legendám. A protože o legendách se obvykle točí filmy, vznikla hraná komedie s animovaným ježkem, v níž bude hrdina rychlostí toho nejrychlejšího blesku prchat před svým neúnavným pronásledovatelem Doktorem Robotnikem v podání Jima Carreyho.
v kinech od 20. 2.

Matylda zasahuje aneb povídačky naší kačky
Kdo by neznal oblíbený večerníček Hany Lamkové o neuvěřitelných příhodách kachny Matyldy namluvený Stellou Zázvorkovou. Kachna Matylda ráda všem pomůže a poradí, je s ní legrace, ale také jsou s ní dost velké nervy. Ačkoli to se všemi myslí dobře, ne vždy jsou její nápady úplně v pořádku. Ještě že zvířátka mají vlastní rozum. Hra plná veselých písniček je určená dětem od čtyř let.
22. 2., Jiráskovo divadlo

Na kouzelném paloučku s Jů a Hele
Unikátní loutkoherecká revue s úžasnými efekty, komickými dialogy, písničkami a soutěžemi, kterých se děti samy účastní. Skupina Loudadlo spolupracuje už léta se Studiem Kamarád, funguje na principu černého divadla a udivuje ve svých revuích zejména loutkami v nadživotních velikostech.
23. 2., Kulturní centrum Sever, Cvikov

Volání divočiny
Rodinný film je adaptací legendárního románu Jacka Londona a přináší dobrodružný příběh odvážného psa a jeho nového přítele v podání Harrisona Forda v časech zlaté horečky na Klondiku.
Snímek natočil úspěšný režisér animovaných filmů Croodsovi a Jak vycvičit draka Chris Sanders.
v kinech od 27. 2.

Nahoru