Konec roku Sport Relaxu Znamenáček

Na mezinárodní soutěži FUNAKOSHI CUP, kterou pořádá místní klub Sport relax v tělocvičně Hotelu LÍPA, budou vyhodnoceni reprezentanti, kteří hájili barvy České republiky na Mistrovství světa v Lotyšsku. Ceny bude předávat místostarosta Č. Lípy pan Jiří Pazourek. Bude to větší soutěž, jelikož se do tohoto dne přihlásilo přes 320 závodníků, kteří si vybojují 40 pohárů a 150 medailí.

Jedním předvánočním kláním byl VÁNOČNÍ POHÁR, který pořádala Mladá Boleslav. Sport relax zde vybojoval několik pohárů v mládežnických kategoriích. Tomáš Bervíř si v kata vybojoval bronzovou medaili, Roman Nejedlý stříbro, Buríková Andrea stříbro, Anderle František bronz a Badalcová Michaela Bronz. V kata team si vedli dobře drobeček Jan Kolek Jakub a Luboš Harašta, kteří si odvezli stříbrný pohár. Jako poslední v kumite bojoval Jan Veselý, který si odvezl bronz.

První kolo l. LIGY v karate JKA v Praze
Jeden z velkých úspěchů zaznamenal klub Sport Relax, když v neděli na l. lize karate obsadil, zatím, vedoucí příčku. Ani jsem to nečekal, jelikož tam jsou vyrovnané týmy, které si vzali na hostování ty nejlepší. My jsem požádali o pomoc dvě děvčata. V minulém roce jsme museli ukončit ligu z důvodu této absence něžného pohlaví. Letos to však vypadá nadějně !

Na prvním kole v Praze jsme nastoupili do šesti zápasů , které měly to skóre : SR – Apolon Praha 8:2, SR- K. Vary 6:4, SR – Hostivař Praha 6:4, SR- Neratovice 8:2, SR- České Budějovice 8:2, SR – Tsunami Č. Budějovice 4:6. To bylo velice pěkné klání a zatím Sport Relax vede o jeden bod před Tsunami Č. Budějovice a Karlovy Vary.