ROCKFORZUŠ to rozbalí na hradě Lipý už v sobotu 18.9.!

Verze pro tisk |

Devátý ročník již tradičního festivalu ROCKFORZUŠ chystá pro příznivce rockové hudby a své fanoušky Základní umělecká škola Česká Lípa v sobotu 18. září 2021 v areálu vodního hradu Lipý.

Podzimní svátek rocku zahájí ve 14 hodin studentské kapely projektu Škola rocku - Nox Omen, KOTA a Lithium. ZUŠku reprezentuje kapela AC/D(CL) hrající pod vedením p. uč. Ladislava Průška převážně klasické rockové a poprockové hity z průřezu let 70. až po současnost a oblíbená Hluchá parta svými unikátními bubenickými výkony pod vedením Vojtěcha Šeminského. Populární kapely našeho kraje OPTIMIK, LINGERS.ON a TETRAHOP doplní na závěr host z Teplic - česká tribute kapela CZECH FLOYD, která již řadu let přináší to nejlepší z nadčasové hudby legendárních PINK FLOYD.

Rodiče s dětmi se mohou těšit stejně jako loni na zajímavé workshopy Klubu Koule NZDM - malování na obličej, zaplétání copánků, airbrush, sportovní workshop, malování mandal, zajímavé kvízy a soutěže a nebude chybět kromě klasického občerstvení ani palačinka Farní charity Česká Lípa. Všechny fandy jistě potěší vstup zdarma :-)

LINE UP
14:00 Nox Omen
14:40 KOTA
15:20 Lithium
16:00 Lingers.on
17:00 AC/D(CL)
18:00 Optimik
19:00 Tetrahop
20:00 Hluchá parta
20:30 Czech Floyd

Informace o kapelách a podrobnosti budou uveřejněny v nejbližších dnech na facebooku ZUŠ Česká Lípa: https://www.facebook.com/zuscl

Nahoru