Tým starších žáků HC Česká Lípa se utkal ze soupeřem z Norska

V neděli českolipský tým starších žáků (ročník 1999/2000) sehrál mezinárodní přátelské utkání s norským celkem ROSENBORG TRODHEIM, na ledě zimního stadionu v Mělníku. První třetina byla zcela vyrovnaná, hra se přelévala z jedné strany na druhou, český tým šel do dvoubrankového vedení, třetina však skončila remízou.

Na druhou třetinu z pohledu českolipských raději zapomenout, tam se lámalo utkání a norský tým nasázel soupeři šest branek. Třetí třetina již byla herně vyrovnaná a český tým ji vyhrál 2 : 1.

Rosenborg Trodheim předváděl rychlý kombinační hokej, bylo to zajímavé měření sil a dobré zpestření sezóny pro hráče HC Česká Lípa, škoda zpackané druhé třetiny.

HC ROSENBORG TRODHEIM – HC ČESKÁ LÍPA  9: 5  (2:2,6:1,1:2)

Sestava: Jeřábek - Štěpánek, Andrle, Dlouhý, Váňa, Kouba, Nedomlel, Chňapko, Máka, France, Paštyka, Taran, Pípa, Merkout, Valdhans, Brandejský, Vaszily

Branky: Chňapko 2x, Andrle 2x, Kouba

Asistence: Brandejský, Taran, Štěpánek