Tým přípravky HC Česká Lípa přivezl výborný výsledek z Ústí

V sobotu 16. 2. 2013 odjela naše přípravka (ročník 2006 a mladší) sehrát přátelské utkání s HC Slovan Ústečtí Lvi. První třetina přinesla pouze jednu branku, avšak do sítě domácích (0:1). Ve druhé třetině se po našich chybičkách povedlo domácím nejprve vyrovnat a ke konci ještě navýšit náskok o jednu branku (2:1).

Do poslední části snad trenér nalil klukům do těla energii a přišla naše chvíle. Povedlo se vyrovnat a navíc soupeři odskočit o tři góly. Slovan ještě sice náskok snížil, ale závěr zápasu patřil opět českolipským. Zápas nakonec kluci vyhráli 6:3 a udělali radost nejen trenérům, ale i rodičům.

HC Ústí n. L. – HC Česká Lípa 3 : 6