Tým druhých tříd nestačil jen na suverénní Liberec

Dne 27. 1. 2013 odehrál tým HC2 turnaj krajské soutěže v Liberci. V prvním utkání proti Lomnici si kluci s chutí zastříleli a nasázeli soupeři pěknou řádku gólů. Další zápas proti výbornému Liberci, jsme bohužel prohráli, tentokrát jsme dostali první branku už v šesté vteřině utkání a první třetinu zakončili se skóre 0:6.

Od druhé třetiny již kluci hru vyrovnali a hráli, až do konce, vyrovnané střetnutí. V dalších dvou utkáních celé mužstvo výborně bránilo a začali jsme se prosazovat i střelecky. Klukům se podařilo nastřílet soupeřům třicettři branek. Prosadili se i kluci narozeni roku 2006, kteří nám pomáhali a sbírali první zkušenosti s minihokejem v modelu 3+1. Děkujeme.

Brankář :  Hora D.

I.           Čamra L., Čunát J. , Kučera M. ,Rajsigl M.

II.         Hašlar M., Janata R., Havel V., Raiminius A.

III.         Zikmund T., Čejka F., Hrobský T., Šmejkal D.

Branky celkem:           Janata 16x,Hašlar 12x,Čamra 4x,Čunát 3x,Kučera 2x, Šmejkal 4x,Raiminius 1x,Zikmund 1x,Havel 1x,Rajsigl 1x,

Asistence celkem:       Janata 9x,Čamra 2x,Hašlar 8x,Čunát 1x,Rajsigl 3x, Hrobský 1x, Šmejkal 1x, Raiminius 1x, Havel 1x