Finále pokračuje v sobotu v Lomnici

Verze pro tisk |

Českolipští hokejisté se tuto sobotu představí v odvetě finálového klání na ledě Lomnice. První utkání sehrála obě mužstva v České Lípě.

Po dramatické bitvě se radovali domácí, kteří svého soupeře porazili 5:3. Lomničtí si mezitím zahráli neúspěšnou kvalifikaci o baráž a finálová série Krajské ligy mužů bude po týdenní přestávce pokračovat na jejich stadionu.

Českolipští by rádi navázali na úspěch z prvního utkání. Domácí Lomnice se zase bude snažit odvrátit konec sezóny, který by nastal, kdyby v odvetném utkání neuspěla.

Zápas začíná v sobotu 22. 3. v 18:00 na zimním stadionu v Lomnici.

Matematika play-off je jasná. Pokud se Lomnici podaří hosty z České Lípy porazit, rozhodne o přeborníkovi kraje třetí zápas. I ten se bude hrát na lomnickém ledě, což je dáno lepším umístěním lomnických po základní části. Naopak zvítězí-li hosté, budou triumf slavit oni. V každém případě půjde opět o zajímavý zápas, Lomnice na svém stadionu ztratila za celou sezónu jen jeden jediný bod. Případná divácká podpora českolipských fanoušků by hostujícímu týmu velmi pomohla v tomto veledůležitém zápase.

Případný třetí duel je naplánován na neděli 30. 3.

Pojeďme podpořit naše barvy do Lomnice!

Podrobnosti přineseme na webových stránkách www.hcceskalipa.cz.

alt
alt
Nahoru