Pro vyznavače silniční cyklistiky

Verze pro tisk |

Sportovní klub MS AUTO, závodící od letošního roku pod názvem Kuchyně Lípa, připravil pro vyznavače silniční cyklistiky během měsíce září tři akce na území České Lípy a blízkého okolí.

Jako první se uskuteční v neděli 12.9. časovka do vrchu Pahorek. Centrum dění bude v Horní Libchavě a na závodníky čeká trať s převýšením 300 metrů. Pro mládež a děti jsou připraveny, zkrácené a profilově lehčí trasy.

O týden později 19.9., opět v neděli se koná další ročník časovky do vrchu Českolipské Kozly. Letos poprvé na zcela novém asfaltovém povrchu. Prezentace i start proběhnou u koupaliště v Dubici v České Lípě. Opět jsou připraveny i žákovské a dětské varianty tratě. Hlavní trať vede přes Kvítkov a Kozly a vrchol stoupání na Tanečku.

Poslední zářijovou neděli 26.9. pak přivítáme účastníky hromadného závodu MARATON, konaný jako memoriál Josefa Vlasáka. Hlavní závod bude odstartován ve dvou vlnách, dle věkových kategorií. Chybět nebudou ani vložené závody pro mládež a děti. Prezentace opět proběhne u koupaliště v Dubici v České Lípě. Trasa povede členitou a krásnou krajinou Českolipskou s cílovým stoupáním a cílem na Bořetíně.

Všechny akce jsou volně přístupné pro příchozí, podrobné informace lze nalézt na webu: cspohar.cz  Výsledky závodů se navíc také započítávají do celoroční soutěže Českolipský silniční pohár. Případné dotazy můžete směřovat i na tel. číslo 731 605 184 na pořadatele závodu.

Těšíme se na vaši účast!

alt
alt
alt
Nahoru